By wybrać dobrą zjeżdżalnię, należy zastanowić się jakie cechy posiadają najlepsze zjeżdżalnie na rynku. Czemu są takie świetne i co je wyróżnia? Przebadaliśmy rynek i jesteśmy gotowi na wybór najlepszych modeli.

Zjeżdżalnia marki Kettler

zjeżdżalnia metalowa, ogrodowa, dla dzieci, kettler

Kettler wyróżnia się tym, że zjeżdżalnia tego producenta jest niesamowicie wytrzymała i praktycznie niezniszczalna. Metalowa zjeżdżalnia to produkt, który idealnie sprawdzi się w publicznych placach zabaw. Nawet podczas intensywnego użytkowania nie powinno się nic stać.

Zjeżdżalnie marki Smoby

zjeżdżalnia, zjeżdżalnie, dla dzieci, smoby

Smoby to firma, która posiada bardzo bogaty asortyment zabawek. Są to produkty z niemalże każdej kategorii, więc również i zjeżdżalnie. Warto je wyróżnić, ponieważ modeli jest tak wiele, iż każdy znajdzie model, który odpowiada jego wymaganiom. Jednocześnie jest to bardzo solidna marka, która jest gwarancją dobrej jakości.

Zjeżdżalnie marki Feber

zjeżdżalnia, zjeżdżalnie, ślizg wodny, feber

Zjeżdżalnie firmy Feber są solidne, kolorowe, oraz świetnie prezentują się w każdym ogrodzie. Dostępne są w ogromnych rozmiarach, które zawstydzić mogą nawet Smobiego. Wiele z nich posiada ślizg wodny, co jest niewątpliwym atutem.

Kluczowe cechy

Na co należy zwrócić uwagę podczas wybierania zjeżdżalni? Jest kilka takich cech, które trzeba wziąć pod uwagę.

Po pierwsze długość ślizgu. Należy dostosować ją do wzrostu i wieku dziecka, a także do przeznaczenia zjeżdżalni – czy ma się znaleźć w ogrodzie, czy w domu.

Następnie trzeba wybrać materiał, z którego wykonana jest zjeżdżalnia. Mamy do wyboru modele plastikowe, oraz metalowe. Zazwyczaj zjeżdżalnia plastikowa jest wystarczająca. Metalowa lepiej sprawdzi się w placówkach publicznych.

Możemy jeszcze rozważyć, czy chcemy zjeżdżalnię ze ślizgiem wodnym, czy bez. Ślizg wodny jest świetnym rozwiązaniem w sezonie letnim, gdy każdy chce się ochłodzić, a woda jest do tego świetnym rozwiązaniem.