Pojazdy na akumulator dla dzieci od dawna cieszą się bardzo dużą popularnością. Są idealnym prezentem na urodziny, czy Święta Bożego Narodzenia nawet już dla 2 latka. Dla dzieci bardzo ważne jest przebywanie na świeżym powietrzu, dzięki czemu dzieciaczki poznają świat. Nasze pojazdy umilą im ten czas i zamienią w świetną zabawę.

 

Jaki wybrać?

Szeroka gama naszych pojazdów elektrycznych pozwala na sprostaniu wszystkim wymaganiom. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie atesty i są w pełni bezpieczne. Maluchy mogą wybierać w przeróżnych formach, kolorach i ulubionych postaciach bajkowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł coś dla siebie. Pojazd powinien być dobrany  odpowiednio do wieku i wzrostu dziecka.

 

Inne zabawki.

W naszym sklepie znajdą państwo rowerki zarówno biegowe jaki i dwukołowe, hulajnogi, pchacze, traktorki czy jeździki. Dla nieco starszych oferujemy quady i gokarty.

Gwarantujemy wysoka jakośc wszytskich elementów i dużą wytrzymałość.

Obiecujemy że żadna pociecha nie wyjdzie bez wymarzonego pojazdu z swoim  ulubionym bohaterem z bajki, które dla nich śledzimy na bieżąco aby nikogo nie zabrakło.