Jeśli Twoje dziecko ma już swoje ulubione lalki, to brakuje mu tylko jednej rzeczy – wózka, w którym można je wozić. Dzięki zabawie w rodzinę, kształtowane są umiejętności społeczne, takie jak empatia i opiekuńczość.

Miejsce 10 – Różowy Wózek dla Lalek Viga Toys

viga toys, zabawki drewniane, wózek dla lalek, brykacze.pl

Drewniany wózek dla lalek w prześlicznym różowym kolorze i ze zdobionymi kwiatowym wzorem kółkami. Wózek jest mały, lekki, ale jednocześnie wytrzymały, dzięki zastosowaniu drewna bukowego. Nadaje się dla dzieci dopiero uczących się chodzić, a dzięki regulowanej rączce, można dostosować jej wysokość do wzrostu dziecka. Kółka są antypoślizgowe i w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka.

Miejsce 9 – Głęboki biało-granatowy wózek dla lalek Chuli Pop Car Smoby Inglesina

wózek dla lalek, brykacze.pl, smoby, inglesina, chuli pop car

Przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca wózek na licencji Inglesina. Rama wózka została wykonana z metalu, oraz wytrzymałego plastiku, z kolei kosz z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Rączka umieszczona jest na wysokości 55 cm od ziemi. Czyszczenie zabawki jest dziecinnie proste – można do tego celu używać lekko zwilżonej gąbki.

Miejsce 8 – Chodzik – spacerówka Smoby Mini kiss różowy wózek 2 w 1

wózek, spacerówka, pchacz, smoby, brykacze.pl

Bardzo ładnie wykonana zabawka nadająca się dla dzieci od 12 miesiąca życia. Dzięki zmyślnej konstrukcji, wózek jest również chodzikiem, który pomoże Twojemu dziecku w nauce chodzenia. Wózek posiada 4 stabilne kółka, oraz funkcję blokady, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny dla dziecka.

Miejsce 7 – Głęboki wózek dla lalek Smoby Disney Princess

disney princess, brykacze.pl, smoby, wózek dla lalek

Doskonały prezent dla każdej księżniczki! Wózek na licencji Disney Princess posiada wygodny schowek pod składaną gondolą, oraz stabilne niebieskie kółka. Wózek przeznaczony jest dla lalek do 42 cm wysokości.

Miejsce 6 – Wózek dla lalek Maxi Cosi 3w1 od Smoby

wózek dla lalek, brykacze.pl, zabawki, smoby,

Biało – różowy wózek firmy Smoby na licencji Maxi Cosi Quinny o 3 funkcjach: wózka głębokiego, spacerówki i gondoli. Wózek jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, a koła są opiankowane i ciche. Dla wygody użytkowania, przednie koła są skrętne jak w prawdziwych wózkach. Wózek nadaje się do lalek o wysokości maksymalnie 42 cm.

Miejsce 5 – Wysoki wózek dla lalek różowy Inglesina Shara Smoby

wózek dla lalek, inglesina, smoby, shara, brykacze.pl

Wyprodukowany przez cenioną firmę Smoby wózek na licencji Inglesina w uroczym różowym kolorze. Wózek jest wysoki, przystosowany do używania przez dziewczynki od 3 roku życia. Rama wózka jest wykonana z solidnego metalu, a reszta z wysokiej jakości plastiku.

Miejsce 4 – Oryginalny wózek dla lalek Smoby Maxi Cosi Quinny

wózek dla lalek, smoby, maxi cosi quinny, brykacze.pl

Prześliczny wózek dla lalek firmy Smoby na licencji Maxi Cosi Quinny. Wózek jest absolutnym ewenementem, ponieważ posiada aż 6 funkcji!

  • wózek spacerowy
  • wózek głęboki
  • fotelik na stelażu
  • gondola
  • fotelik samochodowy

Rączka znajduje się na wysokości 70 cm, więc wózek nada się dla dzieci od 3 roku życia.

Miejsce 3 – Głęboki wózek SMOBY Masza i Niedźwiedź

masza i niedźwiedź, wózek dla lalek, smoby, brykacze.pl

Idealny prezent dla dziewczynki, która jest fanką serialu Masza i Niedźwiedź. Wózek utrzymany jest w żywej kolorystyce charakterystycznej dla tej bajki. Wózek wyposażony jest w wygodną rączkę na wysokości 58 cm, solidną ramę, stabilne koła, oraz pokrowiec z wizerunkiem roześmianej Maszy.

Miejsce 2 – Wózek głęboki – gondola Świnka Peppa firmy Smoby

świnka peppa, wózek dla lalek, smoby, brykacze.pl

Bardzo ładny wózek dla lalek utrzymany w motywie mega popularnej bajki Świnka Peppa. Wózek nadaje się dla dzieci od 18 miesiąca życia, jest w pięknych pastelowych kolorach i posiada bardzo stabilne kółka. Każda fanka serialowej świnki będzie zachwycona takim prezentem.

Miejsce 1 – Smoby Inglesina – spacerówka

wózek dla dzieci, spacerówka, inglesina, smoby, brykacze

Pierwsze miejsce na podium zajmuje wózek firmy Smoby na licencji Inglesina w kolorze granatowym. Wózek posiada piękną metalową ramę, utrzymany jest w modnej granatowo-białej kolorystyce, posiada schowek na drobiazgi, oraz torebkę do przechowywania akcesoriów. Wózek można złożyć, dzięki czemu łatwo go przechowywać, zaś rączka znajduje się na wysokości 60 cm. Wymiary: 62.5 wys. x 67 gł. x 49 szer. (cm).