Zabawa w naśladowanie dorosłych to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Paradoks jest taki, że każde dziecko chciałoby być dorosłe, a każdy dorosły chciałby wrócić do dzieciństwa. Zabawa w dorosłość jest jednak dla dzieci niezwykle istotna, ponieważ uczy wielu użytecznych rzeczy i przystosowuje do życia. Kuchnie dla dzieci uczą poprawnego i bezpiecznego używania wszelkich narzędzi i sprzętów kuchennych, dzięki czemu w przyszłości dziecko może zainteresować się prawdziwym gotowaniem.

Każda kuchnia będzie świetnym wyborem, ale dziś zainteresujmy się konkretnym producentem, ponieważ jest on zdecydowanie godny polecenia. Mowa o firmie Smoby, która znana jest na całym świecie – nie tylko z powodu świetnych kuchni, ale również innych zabawek najwyższej jakości.

Kuchnia dla dzieci Tefal Superchef Smoby

kuchnia dla dzieci, kuchnia smoby, kuchnia tefal, smoby superchef, smoby chef, zabawki dla dzieci

Wspaniała duża kuchnia dla dzieci Smoby Superchef to idealna zabawka dla dzieci, które zainteresowane są naśladowaniem poczynań rodziców w kuchni. W zestawie mamy bardzo dużo świetnych akcesoriów, które urozmaicą zabawę, ale samo wyposażenie kuchni również jest niesamowite. Warto zwrócić uwagę na wspaniały garnek, który naśladuje gotowanie się wody. Dzięki niemu dziecko zobaczy jak wygląda wrzątek, a przy pomocy rodziców nauczy się, że z tak gorącą wodą trzeba uważać, bo można się poparzyć. W zestawie jest też patelnia, która dzięki specjalnemu przyciskowi obróci naleśnik na drugą stronę. Dodatków jest tak wiele, że nie sposób wszystkie wymienić – po prostu trzeba spróbować zabawy w tej kuchni, żeby zobaczyć jak wiele jest możliwości.

Kuchnia dla dzieci Studio Tefal Smoby

kuchnia dla dzieci, kuchnia tefal, kuchnia smoby studio, minitefal, zabawa w kuchnię

Kuchnia Smoby Studio miniTefal to świetna zabawka, która nie zajmuje wiele miejsca, ale posiada wszelkie funkcje, które pożądane są przy tego typu zabawkach. Wyposażona jest zarówno w piekarnik, zmywarkę, palniki, jak i wszelkie inne sprzęty. Akcesoriów również jest wiele, a ponadto mamy tu mnóstwo schowków i szafek.

Kuchnia Smoby Tefal Studio XXL

kuchnia dla dzieci, kuchnia smoby, kuchnia tefal studio, kuchnia studio xxl

Dzięki tej kuchni spełnią się marzenia Twoich dzieci o tym, by zostać szefami kuchni! Jest to bardzo duże studio kuchenne, w którym nie tylko znajduje się wszelkie niezbędne wyposażenie, ale również tyle przestrzeni, że śmiało może bawić się jednocześnie kilkoro dzieci. W takiej kooperacji rodzeństwo może przygotować genialne potrawy dla całej rodziny!

Kuchnia dla dzieci Smoby miniTefal Studio XL

Cudowna kuchnia dla dzieci Smoby Studio MiniTefal XL, która pozwoli całej rodzinie na wspólne gotowanie przepysznych potraw. Moim osobistym atutem nr 1 w przypadku tej kuchni jest niesamowity pomarańczowy kolor, który jest bezapelacyjnie uroczy. Wyposażenie jest oczywiście bogate i kompletne, dzięki czemu nie będzie potrawy, której nie uda się tu przygotować.

Modułowa kuchnia Smoby Ecoiffier 21 Elementów

kuchnia dla dzieci, smoby ecoiffier, kuchnia modułowa, zabawa w kuchnię, smoby

Na koniec przesłodka kuchnia marki Smoby Ecoiffier. Jest to zestaw kuchenny dla dzieci, który składa się z kilku modułów. Kuchnia jest w nieco innym stylu, niż klasyczne kuchnie Smoby, ale ma swój niesamowity klimat, który nam się bardzo podoba. Posiada palniki, piekarnik, zmywarkę, zlew, oraz wiele innych elementów, które powodują, że jest to świetna zabawka.