Trampoliny to niekwestionowany hit. Ich fenomen trwa już od kilku lat i nic nie wskazuje na to, by miał się skończyć – wręcz przeciwnie – trampoliny nadal zyskują na popularności.

Kiedyś profesjonalne trampoliny dostępne były tylko na jarmarkach, w wesołych miasteczkach, oraz w parkach trampolin. Obecnie to już przeszłość – każdy może mieć trampolinę w swoim ogrodzie.

Profesjonalne trampoliny posiada w ofercie producent Berg. Jest to holenderska firma, która całą swoją popularność zyskała dzięki trampolinom, oraz gokartom. Dziś jednak skupmy się na tej pierwszej kategorii.

Trampoliny ogrodowe dla dzieci

Trampoliny dziecięce są trochę mniejsze od tych dla dorosłych, ale jednocześnie są dzięki temu tanie. Dla dzieci idealne będą modele Berg Talent, oraz Favorit.

Mała trampolina ogrodowa dla dzieci Berg Talent Inground

berg inground, berg talent, trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, brykacze.pl

Trampolina ogrodowa Berg Talent to podstawowy model tego producenta. W wersji inground, jest to wariant z montażem do podłoża. Tym sposobem trampolina znajduje się niżej i łatwiej jest wejść do środka małym dzieciom.

Trampolina dziecięca Berg Favorit

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina dziecięca, trampolina dla dzieci, brykacze.pl

Ogrodowa trampolina z serii Berg Favorit to bardziej zaawansowany model trampoliny dla dzieci firmy Berg. Dostępny jest w większych rozmiarach, więc większe dzieci będą miały wygodniejszą zabawę.

Trampolina ogrodowa dla dzieci i dorosłych Berg Champion

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina dla dorosłych, trampolina berg, brykacze.pl

Trampoliny z serii Berg Champion to solidne produkty, które posiadają najmocniejsze sprężyny Twinspring Gold, o wzmocnionej elastyczności, dzięki czemu obszar idealnego wybicia jest znacznie większy. Dostępne są również w największych rozmiarach, a mata i stelaż są na tyle wytrzymałe, że śmiało mogą skakać dorośli.

Profesjonalna trampolina ogrodowa dla dzieci i dorosłych Berg Elite+

trampolina ogrodowa, profesjonalna trampolina, trampolina dla dzieci, trampolina dla dorosłych, brykacze.pl, berg

Trampolina z serii Elite+ to najbardziej profesjonalny, oraz niezniszczalny produkt Berg. Dostępna jest w ogromnych rozmiarach, posiada sprężyny Twinspring Gold ze zwiększoną elastycznością, oraz matę z zastosowaną technologią AirFlow, która zwiększa wybicie.